Boya

Boya

Boya ilk etapta bir görsellik aracı gibi olsa da aslında koruyucudur. Aslında bir şeyleri daha iyi göstermek için boyamaya ihtiyaç duymazsınız. Evinizin dış cephesini y..
Prefabrik Yapılar

Prefabrik Yapılar

Önceden hazırlanmış yapı malzemeleri ile inşa edilen yapılara prefabrik yapı adı verilmektedir. Adından da anlaşılacağı üzere, fabrikada hazırlanmış olan ve sadece birle..
Konteyner-Kabin-Kamelya

Konteyner-Kabin-Kamelya

Konteyner Çeşitli boy, genişlik ve yükseklikte, soğutmalı, havalandırmalı, üstü açık, dökme yük için vb. tipleri bulunur; gemi, uçak,..
Gayrimenkul Danışmanlığı

Gayrimenkul Danışmanlığı

Gayrimenkul danışmanlığı, gayrimenkul işlemleri sürecinin vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Gayrimenkul danışmanının kendi çevresinde bir müşteri po..
Cephe Kaplama

Cephe Kaplama

Yalıtıcı malzemeler aracılığıyla binaların giydirilmesi işlemine "Cephe Kaplama" ya da "Mantolama" denir. Mantolamadaki asıl amaç ısı yalıtımını sağlamaktı..
Panel Çit Sistemleri

Panel Çit Sistemleri

Panel çit dekoratif, sınır belirleyici, çevre güvenliğini sağlayan bir tel örgü sistemidir. Dekoratif görünümü sayesinde her mekanda kullanılabile..
Yapı Kimyasalları

Yapı Kimyasalları

Yapı kimyasalları; inşaat ve bina yapımında kullanılan yardımcı malzemeler olarak bilinmektedir. İnşaat sektöründe kullanılan ve en yeni teknoloji ile üretilen yapı kimyasal..
Duvar Kağıtları

Duvar Kağıtları

Duvar kağıdı evler veya iş yerleri yada kapalı alanlar için, duvar olan tüm mekanlar için dekorasyon ve yalıtım amaçlı kullanılan kağıt vb, malzemelerden üret..
Taşlar

Taşlar

Doğaş Taşlar Doğal taşlar, doğadan çıktıktan sonra ticari olarak işletilebilen en eski inşaat malzemeleridir. Tarih boyunca insanoğlu tarafından yapılarda ve anıtlarda g&uu..
Ferforjeler

Ferforjeler

Ferforje, Fransızcadan gelen bir kelimedir. Demirin yüksek ateşte dövülmesinin sonucunda ortaya çıkan şekillere verilen isimdir. Ferforje hem evinizde hem de bahçenizd..